A Békéscsabai Lakótelepi SE Kick-Box Szakosztályának Weblapja!

Szlovák Open

Kick-box érmek Pozsonyból

 

A Szlovák Kick-box Szövetség hagyományosan február hónapban rendezi meg nagy nemzetközi versenyét, a Slovak Opent. Az utóbbi években a verseny  Tóth László Emlékversenynek számít, emléket állítva a fiatalon, tragikus körülmények között elhunyt, közkedvelt válogatott kick-box versenyzőnek, Tóth “Doky” Lászlónak.

 A Békés Megyei Harcművész Szövetség klubjai közül a békéscsabai JALTE két csoportja és a Battonya Barátság SE versenyzői indultak el Pozsonyban, ahol 12 ország 90 klubjának 460 résztvevője lépett küzdőtérre. Közülük a battonyaiak élversenyzője, Mezei Nikolett a juniorok között duplázott, kétszer állhatott a dobogó tetejére, a legeredményesebb Malatyinszki Bendegúz (Békéscsabai JALTE-Debreczeni team)lett, aki mind a három tatami szabályrendszerben-point fighting, light-contact, kick-light – is az első helyen végzett, a. Hogy ezek a bűvös szakkifejezések mit jelentenek, azt a március 7-én szombaton Békéscsabán, a városi Sportcsarnokban rendezendő kick- box diákolimpia országos döntőn láthatják a szurkolók és az érdeklődők.

Eredmények:

POINT-FIGHTING szabályrendszer Kadet 2 (Ifjúsági) korosztály: 42 kg. 1.Malatyinszki Bendegúz (Békéscsabai JALTE-Debreczeni team)

Kadet 1 (serdülő) korosztály:

28 kg. 2.Debreczeni  Frida (Békéscsabai JALTE-Debreczeni team) 32 kg. 2.Debreczeni Frida (Békéscsabai JALTE-Debreczeni team)

LIGHT-CONTACT szabályrendszer: Felnőtt korosztály: 55 kg. 2.Zsilák Viktória (Békéscsabai JALTE-Dohányos  team)

Junior korosztály: 65 kg. 1.Mezei Nikolett (Barátság SE, Battonya) +70 kg. 2.Kovács Barbara (Békéscsabai JALTE-Dohányos  team)

Kadet 2 (Ifjúsági) korosztály: 42 kg. 1.Malatyinszki Bendegúz (Békéscsabai JALTE-Debreczeni team) 57 kg. 3.Ecsédi  Zsolt (Barátság SE, Battonya) +69 kg. 3.Szabó Martin (Barátság SE, Battonya)

Kadet 1 (serdülő) korosztály:

42 kg.3.Mezei Tamás (Barátság SE, Battonya) 37 kg. 3.Marosin Bella (Barátság SE, Battonya)

KICK-LIGHT szabályrendszer

Felnőtt korosztály: 63 kg. 2.Kokavecz Péter (Békéscsabai JALTE-Dohányos  team) 55 kg. 2.Zsilák Viktória (Békéscsabai JALTE-Dohányos  team) 70 kg. 2.Kürti Bonita (Békéscsabai JALTE-Dohányos  team)

Junior korosztály: 65 kg. 1.Mezei Nikolett (Barátság SE, Battonya) 70 kg. 1.Kürti Bonita (Békéscsabai JALTE-Dohányos  team) +70 kg. 2.Kovács Barbara (Békéscsabai JALTE-Dohányos  team)

Kadet 2 (Ifjúsági) korosztály: 42 kg. 1.Malatyinszki Bendegúz (Békéscsabai JALTE-Debreczeni team)

57 kg. 3.Ecsédi  Zsolt (Barátság SE, Battonya) 3.Szegedi Tamás (Békéscsabai JALTE-Dohányos  team)

+69 kg. 3.Szabó Martin (Barátság SE, Battonya)

Kadet 1 (serdülő) korosztály: 42 kg.3.Mezei Tamás (Barátság SE, Battonya) 37 kg. 3.Marosin Bella (Barátság SE, Battonya)

A Dohányos András vezette lakótelepi light-kick-light gárda

A JALTE versenyzői

A battonyai barátság SE csapata

A három elsőséget szerző Malatyinszki Bendegúz

Létrehozva Tallman | Tervezve Elegant Themes